KONST / Litografier / Färglitografi 13581033
nr 1358 1033
Joaquin Ibanez-Arellano
(f. 1929), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 33/125, daterad 02. Motivet: 13x15 cm
Joaquin Ibanez-Arellano, katalansk-svensk bildkonstnär född 1929.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 november 2020
kl 18:37:08
31/10 03:24:48
Joaquin Ibanez-Arellano
Läs mer om Joaquin Ibanez-Arellano